۱۳۸۷/۳/۵

هاستینگ جدید ، هاستینگ قدیم

Hosting بالاخره ما بلوهاستی شدیم، بعد از عوض کردن از کهکشان، وب رمز، فراهاست و دات 5 هاستینگ بالاخره به بلوهاست رضایت دادیم، وب هاستینگی که 4 سال متوالی بهترین خدمات پشتیبانی را گرفته و توصیه شده توسط وردپرس هم هست که نشان می‌دهد وب هاستینگ خوبی هم باید باشد. یک نکته‌ای هم که این را تایید می‌کند به نظر من نداشتن کوپنهای تخفیف مانند دیگر وب‌هاستها هستش که شما را ترغیب به خریدن بکنند، یک قیمت و یک پلان برای همه‌ی کاربران، این جوری هستش که به یک قیمت مناسب و قابل استفاده‌ی بیش از 560 هزار وب سایت شده است. یکی از قابلیتهای خیلی خوبش داشتن cpanel هستش، آنهایی که با وب‌هاستینگها کار کردند مطمینا با من متفق‌القول هستند که چیزی جای cpanel را نمی‌تواند بگیرد، بلوهاست رقیب سرسختی که داشت و با یک دلار در ماه ارزانتر به خاطر نداشتن این گزینه (Cpanel) حذف شد دریم‌هاست بود، بنده که توصیه می‌کنم شما هم اگر به دنبال استفاده از یک وب‌هاستینگ عالی هستید از همین هاستینگ استفاده کنید، البته به قول زیرخط آی تی بیچاره هاستینگی که من وب سایتم را ببرم رویش بعد از مدتی مشکل ایجاد خواهد کرد و اگر شما هم زیاد عجله ندارید بگذارید من ببینم که مشکلی نداشته باشد و بعد از چند مدت که شیدا دوام آورد شما هم از این هاستینگ استفاده کنید. البته به قول دوستی هم می‌گفت که این بلوهاست همان مانستر هستش و سراپا یک کرباسن، حالا چند وقت دیگر می‌توانیم ببینیم که چه آش شله قلمکاری از آب در‌می‌آید.
اما از این وب هاستینگ قبلی ما بخوانید،‌ این یکی فایلی که می‌بینید در ادامه‌ی نوشته بهش می‌بینید تبادل صحبتهای من و هاستینگ محترم هستش، اولا که post slug فارسی من را که باهاش مشکل داشتند، می‌گفتند که مشکل از یک دیتابیسه که اصلا برای شیدا استفاده نمی‌شد و تعطیل بودند، بعد از مدتی هم آمدند و گفتند که به خاطر این است که شما هم‌چنین فولدرهایی ندارید یعنی این احمقها فکر می‌کردند که Post slug استفاده شده یک فولدر است و زیر شاخه‌ی شیدا چنین فولدری پیدا نمی‌کرد برای همین پیغام خطا می‌داد، حالا یکی نبود به اینها بگوید که اگر هم‌چنین مشکلی بود خطای 404 را می‌داد و نه خطای 500 که خطای داخلی سرور بودش.

Dot۵Hosting-Conversation-Error۱
Dot۵Hosting-Conversation-Error۲

حالا از اینها که بگذرد این هاستینگ برای این که روی پلتفرم جدید خودش وب سایت من را به پا نگه دارد، بر روی session های پی اچ پی کد سخت (Hardcode) قرار داده بود، یعنی پلاگینهایی را که از session استفاده می‌کردند دستکاری کرده بود و کدی در اولشان وارد کرده بود، کدی که بدون اطلاع دادن به من انجام شده بود و برای این کار نه تنها عذر خواهی هم که نکردند و یک چیزی هم بدهکار شدیم که به رایگان کدهای ما را درست کردند، در صورتی که هر کسی می‌داند این جور برنامه‌نویسی و دادن آدرس سرور فایل کاری افتضاح است جوری که من وقتی به هاستینگ جدید رفتم تمام این فایلها مشکل ایجاد می‌کرد و به خاطر همان استفاده از session که به صورت Hardcode وارد شده بود ایجاد شد، نمونه‌ی تغییر کد را در زیر می‌بینید.

function referer_session($unused) {
if( !isset( $_SESSION ) ) {
// session_save_path("/home/users/web/b1523/d5.nw4c/phpsessions");
session_start();
}
if ( !isset($_SESSION['cfreferer']) ) {
$_SESSION['cfreferer'] = $_SERVER['HTTP_REFERER'];
}
}


به هر حال اگر خواستید وب سایت هوا کنید، اصلا فکر پولش را نکنید که دردسرش اگر یک بار هم ایجاد شود کلی باعث دردسر خواهد بود و ارزشش را ندارد.

۵ نظر:

 1. خدا به خیر بگذرونه واسه بلو هاسیت ها ، شیدا جام آدرس وبلاگ رو اشتباه زدی

  پاسخحذف
 2. خانم محترم لطفا دقت کنید در بلاگ چه کسی نظر میدید . من نیازی به بیان غیر واقعی چیزی ندارم .
  برام هم بازدید کننده از این جهت مهمه که وارد وبساز میشه و امارش در اولویت بعدی مهمه .
  این بخش هم بنا به اصرار خود دوستان و با هدف منسجم کردن تبلیغ ها قرار داده شده .
  حتما با گوگل تماس میگیرم تا ببینم چرا رنک 3 هستش .
  امار یکتای روزانه رو هم میتونستید با دو روز مقایسه مشاهده نمایید.

  خانم عزیز این تم ها انگلیسی هستند . وردپرس فارسی خودش به انداز کافی ادم دورش جمع شده و نیازی نمیبینم منم واردش بشم .
  اگر انجا هم بودم و ترجمه قالب میکردم ( که البته مایل نیستم ) باز هم وقت اونو نداشتم که بشینم دمو برای 100 تا قالب طراحی کنم و.... فکر میکنم دیگران یه زحمتی هم بکشند و فایل ها رو اکسترکت کنن و دمو شو درونش ببینن زیاد لاغر نمیشن ! ما عادت کردیم هر چیزی رو آماده بزارن تو دهنمون و هیچ زحمتی نکشیم .

  ...

  پاسخحذف
 3. سلام
  بلوهاست برای وبلاگ خوبه زیاد گول فضا و پهنای باندشونخور
  چون یه زره بهش فشار بیاد سریع ساسبند می کنه

  پاسخحذف
 4. دوست عزیز به خاطر ایجاد همچنین وبلاگ پر باری از زحمات فکری و جسمی شما بی نهایت مچکرم آرزومند آرزوهای شما 1raymand

  پاسخحذف
 5. بزودی شما هم بسته می شوید . فقط کافیست کمی صبر کنید .

  پاسخحذف