۱۳۸۵/۵/۲۰

تبلیغ کن ولی پول نگیر

فرض کنید قرار بود شما هم یکی از اینها باشید، + و یا + ، چه حسی بهتان دست می داد وقتی که می خواستید برای ادامه ی زندگی اتان تصمیم بگیرید ؟
این همه آدم ( + و + و + ) هم این ور دنیا دست به اعتصاب غذا می زنند و اصلا کسی خبردار هم نمی شه، ولی بعضی ها تا یک روز غذا نمی خورند همه خبر دار می شوند و بعد هم می روند آمریکا و دعوت بوش را رد می کنند و به دبیر سازمان ملل نامه می نویسند.
راستی این پست را هم که دیدید جریانش این بود که وردپرس داره برای یک سری از امکاناتش مثل امکان استفاده از تم دلخواه خودتان را پولی کند، یعنی کرده و یا امکان استفاده از دامین شما بر روی وردپرس دات کام، بنده پیشنهاد دادم که در وبلاگ من تبلیغ بگذارند ولی به من اجازه استفاده از این امکانات را بدهند، فکر کنم برای بیشتر ایرانیان که امکان استفاده از کارت اعتباری را ندارند و یا مثل من خسیسند امری بسیار پسندیده باشد.
دست این انگلیس هم درد نکنه با این هواپیما بترکان گرفتنش، اگه نمی گرفت مطمین باشید یک جنگ حسابی را دیگه تو خاورمیانه شاهد بودیم، شاید هم جنگ جهانی سوم

۳ نظر:

 1. ... جان اين رو ببين در مورد دستكاري وردپرس هست
  http://bahman.wordpress.com/persian-wp

  پاسخحذف
 2. سلام
  نمی دونم چه مشکلی اما من می خواستم از اون مطالب شما که راجع به ساخت لینکدونی توی وردپرس با استفاده از خوشمزه است استفاده کنم اما لینکش کار نمی کنه. فکر کنم شاید مربوط به جابه جائی وبلاگتون باشه. حالا چطوری می تونم اون مقاله رو بخونم؟

  پاسخحذف
 3. سلام
  مي خواستم بدونم چه طوري مي شه دامين را پارک کرد اگر کامل توضيح بدي ممنون مي شم
  Utopia

  پاسخحذف