۱۳۸۴/۱۱/۱۴

فلیکر احمق

اين فليکر هم شده قوز بالا قوز،‌ آخه يکي نيست بگه بابا آخه ياهو نانت کم بود، آبت کم بود فليکر خريدنت چي‌ بود ؟
تا وقتي که تصميم نگرفته بود ياهو از Login خودش براي سيستم فليکر استفاده کند به راحتي و با استفاده از آي دي اي که همان ايميل من در ياهو بود به فليکر login مي‌کردم ولي آمده و حالا مي‌گويد که يا از فليکر به فليکر login کن و يا از ياهو، از فليکر شامل آنهايي مي‌شود که ايميلشان ايميل ياهو نبوده و با ورود با ايميل قبلي و استفاده مي‌توانند يک آي دي ياهو هم بگيرند و يا از ياهو که با آي دي اتان login کنيد و سپس با ايميلي که قبلا داشته‌ايد و اين ها را با همديگر يکي کنيد، حالا اين احمق ( ياهو ) را مي‌گويم نمي‌فهمد که ايميلي که من داشته‌ام قبلا و براي ورود به فليکر استفاده مي‌کردم، ايميل ياهو بوده اولش مي‌گه برو با ياهو login کن، بعد مي‌گه حالا که login کردي login فليکرت را بده، آن را که مي‌دهي مي‌گويد که بابا اين قبلا با يک account ديگر join شده، خيلي احمق هست.
حالا اينها به کنار باعث شد تا سري به سايت CGIPr.oxy بزنم و آخرين ورژنش را داونلود کنم، اينقدر باحال شده که مي‌توانيد به ارکات هم باهاش login کنيد، اگر خواستيد که راهش بندازيد بگوييد تا من يک جوري به دستتان برسانمش، چون سايتش هم فيلتره.

۶ نظر:

 1. اقا یه جوری این رو به ما برسون
  چند تا مقاله علمی از یه سایت می خواستم بگیرم که متاسفانه سایتش اشتباها فیلتر شده

  پاسخحذف
 2. salam , daste ma ham ye joori beresunesh :) mamanun.

  e.sarbaz [at] gmail [dot] com

  پاسخحذف
 3. I tried several proxy and I find most of them don't work to login on myspace or other banned or locked websites. One of the best proxies I found was: www.surfinter.net ! it's free and totaly secure and anonymous, privacy protection and dedicated serves. Also, you can try www.vipsurfer.com www.hidemyaway.com! Enjoy

  پاسخحذف
 4. آقا دستت درد نكنه . اين برنامه cgiproxy رو يه جوري به دست من هم برسان. خيلي لنگم.
  مرسي

  پاسخحذف
 5. @ سعید قمی:

  http://jmarshall.com/tools/cgiproxy/ این لینکشه

  پاسخحذف